iRobot

iRobot domácí roboty: Nejchytřejší způsob úklidu

iRobot domácí roboti jsou revolučním způsobem, jakým lidé uklízí v domácnosti. iRobot® ROOMBA® je vítěz v soutěži "podlahový vakuový robot". ROOMBA byla oceněna jako nejlepších domácí uklízecí robot. Po celém světě jí bylo prodáno více než 5 milionů. ROOMBA uvedla praktické roboty do každodenního života a poprvé ukázala světu, že roboti jsou zde k tomu, aby nám pomáhali. Uznávaná řada iRobot domácích robotů také zahrnuje iRobot SCOOBA® podlahový mycí robot, iRobot Dirt Dog® robot uklízející pracoviště (garáž, verandu), iRobot VerroTM robot čisticí bazény a iRobot LoojTM robot čisticí odpadní kanály a okapy.

Naše role v robotickém průmyslu.

Jako průkopník ve vznikajícím robotickém průmyslu je cílem iRobotu směřovat k inovaci, sloužit jako průmyslový katalyzátor a změnit svět v oblasti robotů.
K podpoře a vývoji nových technologií robotů poskytuje iRobot platformu pro snadnou integraci a vytváření nových robotů a aplikací.

  • úklízí
  • pomáhá

iRobot Aware 2.0, robot s inteligentním softwarem, poskytuje vývojářům třetích stran rozvoj sítí a aplikací založených na chování robotů. Robot Developer's Kit, sada hardwarových nástrojů, je navržena tak, aby dala vývojářům hlavní návod pro vytváření pokročilých funkcí a možností pro všechny platformy iRobot. V iRobot PackBot s ICx Fido Explosives Detection Kit, pokročilé bezpečnostní řešení, které identifikuje výbušniny, je jen jeden příklad z úspěšného partnerství pro vývojáře třetích stran.

S iRobot Create Programmable Mobile Robot mohou začínající vývojáři vyvíjet nové aplikace pro roboty, aniž by je museli budovat od nuly.
iRobot unikátní vzdělávací Outreach Program je navržen tak, aby byl inspirací pro studenty základních a středních škol pro zvolení kariéry v robotickém průmyslu a stali se tak špičkovými robotiky budoucnosti.

Po téměř dvou desítkách let v čele robotického průmyslu je iRobot nadále odhodlán poskytovat platformu pro vynálezy a objevy, rozvíjet klíčové partnerství pro podporu technologického průzkumu a budování robotů, které zlepšují životní úroveň a bezpečnost ve světě.